Dlaczego warto wybrać nasz catering?

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rodziców oraz dyrekcji placówek tworzymy catering dla dzieci opierając się na najlepszej jakości produktach. Odpowiednie przygotowanie i sposób podania posiłków sprawiają, że dzieci chętnie jedzą nasze posiłki.

Dostarczamy zdrowe, smaczne i zbilansowane posiłki do placówek na terenie Warszawy i okolic. Jeśli szukacie Państwo oferty, która spełni wymagania najbardziej wymagających małych smakoszy i ich rodziców,  zapraszamy serdecznie do kontaktu. 

Smaki Babci Dany - catering dla dzieci

Media Społecznościowe

Catering dla żłobka BLW Smaki Babci Dany serwuje dzieciom pyszne warzywa i owoce

Świeżość produktów, soczyste kolory,  łatwe do samodzielnego spożywania dania to nasz sposób na wzbudzanie ciekawości i radości
z każdego posiłku w żłobku.

Przygotowując jadłospis stawiamy na sprawdzone, tradycyjne przepisy
i dopasowujemy je do możliwości maluchów. Jogurtowe placki, słupki owoców i warzyw, kotleciki czy kostki z kaszy to tylko niektóre nasze sposoby na BLW w żłobku.

Aby dzieci mogły samodzielnie spożywać posiłki muszą być na to fizycznie gotowe, dlatego zalecamy dopasowanie metody rozszerzania diety do możliwości maluchów. Nasze menu przygotowujemy  dla dzieci od około 12 miesiąca życia. Zgodnie z zaleceniami WHO karmienie mlekiem powinno być podstawą diety do ukończenia przez dziecko pierwszego roku życia. 

Metoda BLW pozwala dzieciom odkrywać smaki i samodzielnie decydować o tym co i w jaki sposób chcą jeść. Żłobek jest optymalnym środowiskiem do takiego sposobu podawania posiłków, ponieważ maluchy jedzą wspólnie, widzą że ich rówieśnicy mają to samo na talerzykach. Czas posiłków jest stały co również wspiera proces budowania prawidłowych nawyków żywieniowych. 

Działamy na terenie miasta stołecznego Warszawa oraz okolicach.

 

 

 

 

Catering BLW dla żłobka - jak to wygląda w praktyce?

BLW w żłobku 

Prawidłowe nawyki żywieniowe wprowadzane od najmłodszych lat mają kluczowy wpływ na rozwój każdego dziecka. Idea BLW (ang. Baby-Led Weaning, pol. Bobas Lubi Wybór) jest nam szczególnie bliska. Każdy z przygotowywanych przez nas posiłków jest dla różnorodny i atrakcyjny po to,  by maluchy jadły z apetytem i chętnie sięgały po dokładki. 

Więcej informacji o naszym jadłospisie można znaleźć tutaj.

Oferta

Naszą ofertę cateringu dla żłobków stworzyliśmy w oparciu
o najbardziej aktualne wytyczne dotyczące żywienia dzieci i niemowląt Instytutu Żywności i Żywienia. Wiemy, że sposób odżywiania się dzieci przez pierwsze lata ich życia ma fundamentalny wpływ na ich prawidłowy rozwój. Dlatego przygotowując posiłki dla maluchów wykorzystujemy świeże składniki świetnej jakości oraz dbamy
o odpowiedni bilans składników odżywczych i witamin.

Na podany adres e-mail wyślemy ofertę dotyczącą żłobków:
Wyślij
Wyślij
E-mail z naszą ofertą powinien niedługo trafić na skrzynkę  :)
Ups! Podany adres e-mail jest niepoprawny.

Jeśli szukają Państwo cateringu dla żłobka, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających dzieci i ich rodziców zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. 

Przykładowe podwieczorki:

 

  • domowa chałka z masłem
  • naleśniki z jabłkiem
  • budyń jaglany
  • mus owocowy
  • racuchy
  • kostki z kaszy manny z sosem jogurtowo-owocowym
  • sałatka owocowa

 

Do każdego podwieczorku podajemy również kanapki oraz picie.  

Podwieczorek

Obiad

Śniadanie

Catering dla żłobka BLW

Catering dla żłobka działający na terenie miasta Warszawa serwuje tak smaczne posiłki, że każde dziecko ze żłobka je ze smakiem