Catering dla przedszkola na terenie miasta Warszawa, a na zdjęciu dziewczynka, która jedząca posiłek

Catering dla przedszkola 

Śniadanie

Obiad

Podwieczorek

Przykładowe podwieczorki:

 

  • domowa chałka z masłem
  • naleśniki z jabłkiem
  • budyń jaglany
  • mus owocowy
  • racuchy
  • kostki z kaszy manny z sosem jogurtowo-owocowym
  • sałatka owocowa

 

Do każdego podwieczorku podajemy również kanapki oraz picie.  

Jeśli szukają Państwo cateringu dla przedszkola, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających Młodych Smakoszy i ich rodziców, zapraszamy serdecznie do zapoznania się
z naszą ofertą. 

Na podany adres e-mail wyślemy ofertę dotyczącą przedszkoli:
Wyślij
Wyślij
E-mail z naszą ofertą powinien niedługo trafić na skrzynkę  :)
Ups! Podany adres e-mail jest niepoprawny.

Catering dla przedszkoli Smaki Babci Dany to kuchnia pełna smaku.
Nasze potrawy to kojarzące się z domowym posiłkiem klasyki.  Każde danie przygotowujemy z sercem i dbałością o zachowanie składników odżywczych, tak niezbędnych dzieciom do prawidłowego rozwoju.
By mieć siłę na zabawę i poznawanie świata, przedszkolaki potrzebują jeść regularnie, a naszym celem jest to, żeby jadły ze smakiem.

Oferta

Logo catering dla przedszkola Warszawa - Smaki Babci Dany

Więcej informacji o naszym jadłospisie można znaleźć tutaj.

Regularne, prawidłowo zbilansowane posiłki są bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju każdego młodego człowieka. Dlatego przygotowując posiłki dla dzieci z przedszkola przykładamy szczególną uwagę na dobór wysokiej jakości składników. Nie eksperymentujemy ze smakiem, stawiamy na proste, pyszne danie kojarzące się maluchom
z domowymi posiłkami. Dzięki współpracy z dietetykiem tworzymy zdrowy jadłospis, spełniający wymagania nawet najbardziej wymagających Młodych Smakoszy.

Catering dla przedszkola

Korzystając z obfitości polskich składników przygotowujemy nasze posiłki z dbałością o szczegóły. 

Naszym sposobem na pełny brzuch przedszkolaka są pełne smaku, pyszne dania, jak u mamy czy babci. 

Wiemy jak dużo energii jest potrzebne kilkulatkowi, spędzającemu cały dzień na odkrywaniu świata. Dlatego dbamy o odpowiednią kaloryczność posiłków i solidne porcje. 

Gotując sezonowo  wykorzystujemy pełnię smaku warzyw i owoców. Możemy również zadbać o odporność przedszkolaków wykorzystując w codziennej diecie kiszonki i inne źródła probiotyków. 

Przedszkole to świetne miejsce na budowanie prawidłowych nawyków żywieniowych u dzieci - grupa je regularnie, wszystkie dzieci mają na talerzykach czy w miseczkach to samo. 

Jeśli przedszkole nie ma własnej kuchni warto wybrać catering najbliższy domowym smakom, by maluchy chętnie i dużo jadły. 

 

Serwujemy śniadania, obiady i podwieczorki, każdy posiłek jest dostępny w wersji klasycznej, wegeteriańskiej, bezmlecznej oraz bezglutenowej.

 

Działamy na terenie miasta stołecznego Warszawa oraz okolicach.

 

 

 

 

Catering dla przedszkola działający na terenie miasta Warszawa i okolic serwuje dzieciom świeże i zdrowe warzywa

Posiłki dla dzieci z przedszkola

Media Społecznościowe
Smaki Babci Dany - catering dla dzieci

Dostarczamy zdrowe, smaczne i zbilansowane posiłki do placówek na terenie Warszawy i okolic. Jeśli szukacie Państwo oferty, która spełni wymagania najbardziej wymagających małych smakoszy i ich rodziców,  zapraszamy serdecznie do kontaktu. 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rodziców oraz dyrekcji placówek tworzymy catering dla dzieci opierając się na najlepszej jakości produktach. Odpowiednie przygotowanie i sposób podania posiłków sprawiają, że dzieci chętnie jedzą nasze posiłki.

Dlaczego warto wybrać nasz catering?