Dlaczego warto wybrać nasz catering?

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rodziców oraz dyrekcji placówek tworzymy catering dla dzieci opierając się na najlepszej jakości produktach. Odpowiednie przygotowanie i sposób podania posiłków sprawiają, że dzieci chętnie jedzą nasze posiłki.

Dostarczamy zdrowe, smaczne i zbilansowane posiłki do placówek na terenie Warszawy i okolic. Jeśli szukacie Państwo oferty, która spełni wymagania najbardziej wymagających małych smakoszy i ich rodziców,  zapraszamy serdecznie do kontaktu. 

Smaki Babci Dany - catering dla dzieci

Media Społecznościowe

Posiłki dla dzieci z przedszkola

Catering dla przedszkola działający na terenie miasta Warszawa i okolic serwuje dzieciom świeże i zdrowe warzywa

Korzystając z obfitości polskich składników przygotowujemy nasze posiłki z dbałością o szczegóły. 

Naszym sposobem na pełny brzuch przedszkolaka są pełne smaku, pyszne dania, jak u mamy czy babci. 

Wiemy jak dużo energii jest potrzebne kilkulatkowi, spędzającemu cały dzień na odkrywaniu świata. Dlatego dbamy o odpowiednią kaloryczność posiłków i solidne porcje. 

Gotując sezonowo  wykorzystujemy pełnię smaku warzyw i owoców. Możemy również zadbać o odporność przedszkolaków wykorzystując w codziennej diecie kiszonki i inne źródła probiotyków. 

Przedszkole to świetne miejsce na budowanie prawidłowych nawyków żywieniowych u dzieci - grupa je regularnie, wszystkie dzieci mają na talerzykach czy w miseczkach to samo. 

Jeśli przedszkole nie ma własnej kuchni warto wybrać catering najbliższy domowym smakom, by maluchy chętnie i dużo jadły. 

 

Serwujemy śniadania, obiady i podwieczorki, każdy posiłek jest dostępny w wersji klasycznej, wegeteriańskiej, bezmlecznej oraz bezglutenowej.

 

Działamy na terenie miasta stołecznego Warszawa oraz okolicach.

 

 

 

 

Catering dla przedszkola

Regularne, prawidłowo zbilansowane posiłki są bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju każdego młodego człowieka. Dlatego przygotowując posiłki dla dzieci z przedszkola przykładamy szczególną uwagę na dobór wysokiej jakości składników. Nie eksperymentujemy ze smakiem, stawiamy na proste, pyszne danie kojarzące się maluchom
z domowymi posiłkami. Dzięki współpracy z dietetykiem tworzymy zdrowy jadłospis, spełniający wymagania nawet najbardziej wymagających Młodych Smakoszy.

Więcej informacji o naszym jadłospisie można znaleźć tutaj.

Logo catering dla przedszkola Warszawa - Smaki Babci Dany

Oferta

Catering dla przedszkoli Smaki Babci Dany to kuchnia pełna smaku.
Nasze potrawy to kojarzące się z domowym posiłkiem klasyki.  Każde danie przygotowujemy z sercem i dbałością o zachowanie składników odżywczych, tak niezbędnych dzieciom do prawidłowego rozwoju.
By mieć siłę na zabawę i poznawanie świata, przedszkolaki potrzebują jeść regularnie, a naszym celem jest to, żeby jadły ze smakiem.

Na podany adres e-mail wyślemy ofertę dotyczącą przedszkoli:
Wyślij
Wyślij
E-mail z naszą ofertą powinien niedługo trafić na skrzynkę  :)
Ups! Podany adres e-mail jest niepoprawny.

Jeśli szukają Państwo cateringu dla przedszkola, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających Młodych Smakoszy i ich rodziców, zapraszamy serdecznie do zapoznania się
z naszą ofertą. 

Przykładowe podwieczorki:

 

  • domowa chałka z masłem
  • naleśniki z jabłkiem
  • budyń jaglany
  • mus owocowy
  • racuchy
  • kostki z kaszy manny z sosem jogurtowo-owocowym
  • sałatka owocowa

 

Do każdego podwieczorku podajemy również kanapki oraz picie.  

Podwieczorek

Obiad

Śniadanie

Catering dla przedszkola 

Catering dla przedszkola na terenie miasta Warszawa, a na zdjęciu dziewczynka, która jedząca posiłek