Tutaj znajdziecie Państwa link aktywujący zamawianie w aplikacji, 

link dla Państwa placówki będzie aktywny od 14.07.2023r.

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Smaki Babci Dany

 

Dlaczego warto wybrać nasz catering?

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rodziców oraz dyrekcji placówek tworzymy catering dla dzieci opierając się na najlepszej jakości produktach. Odpowiednie przygotowanie i sposób podania posiłków sprawiają, że dzieci chętnie jedzą nasze posiłki.

Dostarczamy zdrowe, smaczne i zbilansowane posiłki do placówek na terenie Warszawy i okolic. Jeśli szukacie Państwo oferty, która spełni wymagania najbardziej wymagających małych smakoszy i ich rodziców,  zapraszamy serdecznie do kontaktu. 

Smaki Babci Dany - catering dla dzieci

Media Społecznościowe

Szanowni Państwo!


Serdecznie zapraszamy do składania zamówień świątecznych w naszym cateringu. Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowe wydarzenie dla każdej rodziny - w odpowiedzi na Państwa zapytania stworzyliśmy ofertę, dzięki której będziecie Państwo mogli skorzystać z naszego cateringu w możliwie najwygodniejszej dla Państwa formie - odebrać potrawy z przedszkola/żłobka lub wybrać dostawę bezpośrednio do domu. 


Nasze świąteczne propozycje przygotowujemy sami od podstaw, nie korzystamy z żadnych sztucznych dodatków ani białego cukru. Używamy jajek z wolnego wybiegu, mięso oraz warzywa i owoce pochodzą od naszych sprawdzonych dostawców,  dzięki czemu możecie być Państwo pewni, że wszystkie dania będą pyszne i świeże, a w tegoroczne Święta będziecie mogli Państwo cieszyć się na tym, co jest najważniejsze - czasem z bliskimi. 


Zamówienia można składać do 13 grudnia, ewentualne zmiany w zamówieniu będą możliwe do 20 grudnia.


Nasza oferta świąteczna wraz z cenami znajduje się tutaj >>.


Aby złożyć zamówienie wystarczy wejść na :

https://smakibabcidany.kid-eat.pl/ 

zalogować się lub założyć konto i wybrać opcję zewnętrznej dostawy podając swój adres, lub adres placówki gdzie chcą Państwo odebrać zamówienie.  Do wybranych przez Państwa pozycji z listy można dodać komentarz lub zapytanie. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu

Catering na Święta Bożego Narodzenia