Dlaczego warto wybrać nasz catering?

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rodziców oraz dyrekcji placówek tworzymy catering dla dzieci opierając się na najlepszej jakości produktach. Odpowiednie przygotowanie i sposób podania posiłków sprawiają, że dzieci chętnie jedzą nasze posiłki.

Dostarczamy zdrowe, smaczne i zbilansowane posiłki do placówek na terenie Warszawy i okolic. Jeśli szukacie Państwo oferty, która spełni wymagania najbardziej wymagających małych smakoszy i ich rodziców,  zapraszamy serdecznie do kontaktu. 

Smaki Babci Dany - catering dla dzieci

Media Społecznościowe

Catering dla szkoły

Catering dla przedszkola

Regularne, prawidłowo zbilansowane posiłki są bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju każdego młodego człowieka. Dlatego przygotowując posiłki dla dzieci z przedszkola przykładamy szczególną uwagę na dobór wysokiej jakości składników. Nie eksperymentujemy ze smakiem, stawiamy na proste, pyszne danie kojarzące się maluchom
z domowymi posiłkami. Dzięki współpracy z dietetykiem klinicznym tworzymy zdrowy jadłospis, spełniający wymagania nawet najbardziej wymagających Młodych Smakoszy.

Więcej informacji o naszym jadłospisie można znaleźć tutaj.

Logo catering dla przedszkola Warszawa - Smaki Babci Dany

Oferta

Catering dla szkół Smaki Babci Dany to kuchnia dostosowana .
Nasze potrawy to kojarzące się z domowym posiłkiem klasyki.  Każde danie przygotowujemy z sercem i dbałością o zachowanie składników odżywczych, tak niezbędnych dzieciom do prawidłowego rozwoju.
By mieć siłę na naukę i poznawanie świata, uczniowie potrzebują jeść regularnie, a naszym celem jest to, żeby jedli ze smakiem.

Na podany adres e-mail wyślemy ofertę dotyczącą szkoły:

Wyślij
Wyślij
E-mail z naszą ofertą powinien niedługo trafić na skrzynkę  :)
Ups! Podany adres e-mail jest niepoprawny.

Jeśli szukają Państwo cateringu dla szkoły, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających Młodych Smakoszy i ich Rodziców, zapraszamy serdecznie do zapoznania się
z naszą ofertą. 

Przykładowe podwieczorki:

 

  • domowa chałka z masłem
  • naleśniki z jabłkiem
  • budyń jaglany
  • mus owocowy
  • racuchy
  • kostki z kaszy manny z sosem jogurtowo-owocowym
  • sałatka owocowa

 

Do każdego podwieczorku podajemy również kanapki oraz picie.  

Podwieczorek

Obiad

Śniadanie